Poniedziałek, 23 kwietnia 2018. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Dzień przedszkolaka w przedszkolu nr 2

2015-09-22 07:14:24 (ost. akt: 2015-09-22 07:22:22)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

Przedszkolaki z bartoszyckiej "dwójki" obchodziły, po raz drugi, Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Zabawom i uśmiechom nie było końca.

Po raz drugi w całej Polsce przedszkolaki świętowały swój dzień. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ma już swój hymn, który zna większość podopiecznych przedszkoli w Polsce.

20 września to wspaniały dzień dla każdego wychowanka przedszkola. Tego dnia placówki organizują moc atrakcji dla dzieci. Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak co roku wysyła specjalny list adresowany do przedszkolaków, który odczytują dyrektorzy przedszkoli.

Tak też było w tym roku, co prawda Dzień Przedszkolaka przypadł w niedziele, ale w naszym przedszkolu świętowaliśmy ten uroczysty dzień 21 września.

Zabawom i uśmiechom nie było końca. Wszystkie dzieci ubrane były w jednym kolorze – niebieskim. Po uroczystym odczytaniu listu przez panią dyrektor i oficjalnym przywitaniu wszystkich przedszkolaków , dzieci odśpiewały hymn, następnie złożyły przysięgę przedszkolaka i przyrzekły co dzień rano buzię mieć zawsze roześmianą.

W dalszej części zabawy pani dyrektor w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytała przedszkolakom opowiadanie o „Lepiludkach”, po czym wszyscy uczestnicy razem bawili się przy wesołej muzyce.

Na zakończenie wspólnej zabawy dyrektor wręczyła wszystkim grupom przedszkolnym dyplomy za aktywne uczestnictwo w Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka, a każde dziecko otrzymało kolorowego balona.

Myślimy , że ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego przedszkolaka.

Monika Mysiewicz, Iwona Osiecka

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages