Victoria zawiodła. Porażka z beniaminkiem ze Szczytna

2015-09-19 18:52:17(ost. akt: 2015-09-19 18:56:00)
Piłkarze z Bartoszyc mieli szanse na trzecie zwycięstwo z rzędu, ale w 9. kolejce klasy okręgowej niespodziewanie przegrali u siebie z SKS Novum Szczytno.
Victoria przeważała przez większość spotkania, ale ani razu nie zdołała trafić do siatki rywali. Okazji ku temu nie brakowało, brakowało za to skuteczności.

Ta była po stronie beniaminka. W pierwszej połowie SKS strzelił bramkę z rzutu karnego, po przerwie wykorzystał jedną z kontr. Tym samym Victoria przegrała 0:2, co jest już czwartą porażką w tej rundzie.

Bartoszyczanie pozostają zatem z 13 punktami (bramki 22:19). W następnej kolejce zagrają z kolejnym beniaminkiem - Falą Warpuny (na wyjeździe).