Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Początek roku szkolnego w Galinach

2015-09-03 07:08:48 (ost. akt: 2015-09-03 07:11:07)

Autor zdjęcia: Marek Kirkuć

Nadszedł pierwszy dzień września, a wraz z nim ponad osiemdziesiąt tysięcy uczniów szkół podstawowych w naszym województwie rozpoczęło nowy rok szkolny 2015/2016.

Dużo zmian szykuje się w edukacji w tym roku. Wynikają one z rozporządzenia ministra edukacji narodowej, które wchodzi w życie na początku września. Darmowe podręczniki, zmiany na zajęciach wf i obowiązek szkolny dla wszystkich sześciolatków – to najważniejsze nowości.

W Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach tradycyjnie ten dzień rozpoczęto mszą świętą w miejscowym kościele. Po nabożeństwie uroczystość inauguracji kontynuowano w szkole.

Dyrektor szkoły Mariola Jagiełło serdecznie przywitała wszystkich zebranych uczniów, ich rodziców oraz gości. Przedstawiła najważniejsze sprawy organizacyjne, a potem dzieci udały się na spotkania w klasach ze swoimi wychowawcami. I to był ostatni dzień laby. Teraz już czekają na uczniów książki ,z których będą mogli czerpać nieograniczoną wiedzę.

K.A.

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: marko

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages