Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Witaj szkoło na wesoło i sportowo

2015-09-02 09:26:42 (ost. akt: 2015-09-02 16:07:07)

W sobotę 5 września na Orliku przy ul. Bema w Bartoszycach odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna "Witaj szkoło na wesoło i sportowo". Początek o g. 15.

W programie m.in. liczne konkurencje indywidualne oraz rodzinne, spotkanie z psychologiem. Wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody, a każdy, kto przyjdzie na imprezę otrzyma słodki upominek.

Dzieci będą mogły rywalizować w kategoriach wiekowych 2008 i młodsi oraz 2003-2007 (osobno dziewczęta i chłopcy) oraz w konkurencjach rodzinnych (dziecko+rodzic, ew. babcia, dziadek).

Konkurencje
Wyścig kelnerów
– na sygnał sędziego zawodnik, trzymając w ręku tacę z 3 woreczkami, biegnie do 3 klocków ustawionych w odstępach 2 m i zostawia na każdym po jednym woreczku. Następnie przebiega przez bramę umieszczoną z klocków i wracając do mety zbiera woreczki z klocków do tacy. W tej konkurencji liczy się dokładność wykonania zadania; woreczki muszą znajdować się na klockach (na czas).

Tor zręcznościowy – zawodnik pokonuje slalom pomiędzy pachołkami, następnie chwyta piłkę umieszczoną w hula–hop i przenosi do następnego koła umieszczonego o 2 metry i dobiega do punktu, w którym jest kosz z woreczkami i wykonuje jeden celny rzut do kosza, następnie wraca do mety (na czas).

Strażak w akcji – tor przeszkód przygotowany przez Państwową Powiatową Straż Pożarną w Bartoszycach (na czas ).

Konkurencje rodzinna
Układnie piramidy
– na sygnał sędziego dziecko przenosi 6 kolorowych klocków do rodzica/opiekuna, którego zadaniem jest ułożenie piramidy według rysunku.

Gra w bule – dziecko+rodzic otrzymują po 2 bule i kulają na przemian do punktu umieszczonego 10 m od linii rzutów. Wygrywa zespół, który umieści najbliżej 2 bile od wyznaczonego punktu. Mierzona jest bila dziecka i rodzica.

Podania w parach – uczestnicy stoją 2 metry od siebie i ich zadaniem jest wymienić między sobą jak najwięcej podań piłeczką tenisową w ciągu 30 sekund. Wygrywa zespół, który wykona najwięcej podań.

Nagrody w kat. I i II
I miejsce – złoty medal + nagroda rzeczowa

II miejsce – srebrny medal + nagroda rzeczowa

III miejsce – brązowy medal + nagroda rzeczowa

IV–VI miejsce – nagroda pocieszenia

Nagrody w konkurencji rodzinnej
I miejsce – statuetka + nagroda rzeczowa

II miejsce – statuetka + nagroda rzeczowa

III miejsce – statuetka + nagroda rzeczowa

IV–VI miejsce – nagrody pocieszenia

red.

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages