Pierwszy mecz Victorii w III lidze kobiet zakończył się porażką

2015-08-30 18:10:29(ost. akt: 2015-08-31 09:33:02)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

To nie była udana inauguracja sezonu w III lidze dla żeńskiej drużyny Victorii Bartoszyce.
W 1. kolejce piłkarki Victorii zagrały na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn SA i... przegrały 0:2 (0:1). Rywalki zdobyły bramki w 20. i 46. minucie. Ten drugi to trafienie samobójcze.

- Szkoda, że jeszcze przy remisie świetnej okazji nie wykorzystała Daniela Czerwińska, która także po przerwie miała dwie dogodne sytuacje - powiedział Daniel Chruściel, trener Victorii.

W swoim historycznym meczu drużyna z Bartoszyc zagrała w składzie: Pieksza - Michalska, E. Michałowska (70 Magdziak), Broda, Czarna (30 Bakiewicz), Krauze, K. Oleksik (50 Grażul), Lis (70 Powierża), Trębicka (50 Z. Michałowska), M. Oleksik (70 Rydel), Czerwińska.