Blamaż Victorii na boisku w Piszu

2015-08-30 10:11:17(ost. akt: 2015-08-30 17:34:33)
Przed sezonem mówiono w klubie, że Victoria Bartoszyce powinna walczyć o awans do IV ligi. Tymczasem drużyna spisuje się poniżej oczekiwań, a już blamażem jest jej wynik z 6. kolejki klasy okręgowej.
Victoria przegrała na wyjeździe z liderem Mazurem Pisz aż... 2:7 (0:5). Szczególnie fatalnie bartoszyczanie zagrali w pierwszej połowie.

Bramki dla Victorii strzelili Ernest Tucholski i Kamil Kozera. Pierwszy z nich nie wykorzystał jeszcze rzutu karnego. Goście w ogóle pojechali na mecz w 13-osobowym składzie. Tym 13. był trener Kamil Szajda, który wszedł na boisko w drugiej połowie.

W barwach drużyny z Bartoszyc zagrał również Dawid Kuzia, który jeszcze w tym sezonie wystąpił w kilku spotkaniach Granicy Bezledy. Pierwszy po kilku latach występ w "Vikcia" (Kuzia jest wychowankiem tego klubu) nie wypadł jednak najlepiej, bo po dwóch żółtych kartkach zawodnik musiał przedwcześnie opuścić boisko.

Po 6 kolejkach Victoria jest w tabeli na 10. miejscu. Zgromadziła 7 punktów, wszystkie wywalczone na swoim boisku. Trzy mecze wyjazdowe zakończyły się porażkami.

W następnej kolejce bartoszyczanie zagrają u siebie z Danpolem Knopin.