Granica wygrywa z liderem, a jej bramkarz broni dwa rzuty karne!

2015-08-29 17:51:00(ost. akt: 2015-08-29 18:09:28)
Łukasz Sipko, bramkarz Granicy Bezledy, podczas niedawnego meczu tej drużyny z Mazurem Pisz

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Dopiero w 6. kolejce pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie piłkarskiej doczekali się zawodnicy Granicy Bezledy. Ale za to jakiego!
To będzie chyba największa niespodzianka 6. kolejki. Ostatnia do tej pory Granica Bezledy wygrała na wyjeździe z czwartym w tabeli Danpolem Knopin 2:0 (1:0).

Pierwszego gola dla gości zdobył w 15. minucie Łukasz Boras. Wynik utrzymał się do przerwy, a po zmianie stron w głównej roli wystąpił bramkarz Granicy Łukasz Sipko, który... obronił dwa rzuty karne!

- Taki mecz zdarza się dla bramkarza czasem raz w karierze - powiedział Jan Radziul, prezes klubu z Bezled.

Sipko bronił karne, a jego koledzy z pola strzelali. To znaczy, strzelili raz, już w 92. minucie. Drugiego gola zdobył Robert Żyźniewski. Tym samym ustalił wynik na 2:0 dla swojego klubu.

Po sześciu meczach Granica ma 4 punkty. W następnej kolejce zagra u siebie ze Startem Kruklanki.