Cztery stracone gole, dwie czerwone kartki. Granica ostatnia w tabeli

2015-08-26 19:58:28(ost. akt: 2015-08-26 20:07:32)

Tylko jeden punkt zdobyli jak na razie piłkarze Granicy Bezledy w tej rundzie piłkarskiej klasy okręgowej. Po porażce z Mazurem Pisz na swoim boisku drużyna zajmuje w tabeli ostatnie miejsce.
Mecz rozpoczął się dla gospodarzy bardzo źle. Już w 5. minucie Granica straciła piłkę w środku pola, rywale wyprowadzili kontrę i po strzale z ok. 16 m objęli prowadzenie.

Mazur zresztą przeważał od początku. Częściej był przy piłce, szybko radził sobie z atakami Granicy. Groźny był zwłaszcza po rzutach rożnych. Raz trafili w poprzeczkę, raz zmierzającą do siatki piłkę wybił Kamil Brzostek.

Gospodarze nie dość, że nie potrafili zagrozić bramce rywali, to jeszcze w 32. minucie stracili Adriana Sokołowskiego, który po raz drugi zobaczył żółtą kartkę i musiał opuścić boisko.

Mazur nie zmarnował takiej szansy. W drugiej połowie strzelił jeszcze trzy bramki i wygrał 4:0. Po pięciu kolejkach jest liderem grupy 1.

Granica kończyła mecz w dziewiątkę. Trzy minuty przed końcem czerwoną kartkę dostał jeszcze Adrian Truszkowski. Klub z Bezled zajmuje w tabeli 16., ostatnie miejsce. Ma jeden punkt, tyle samo co Start Kruklanki i Fala Warpuny.

W następnej kolejce Granica zagra na wyjeździe z Danpolem Knopin.