Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

O czym napisaliśmy w najnowszym "Gońcu Bartoszyckim"?

2015-07-09 18:00:00 (ost. akt: 2015-07-09 13:22:00)

Autor zdjęcia: Redakcja

Świeżo wydrukowany "Goniec Bartoszycki" pojawi się w kioskach 10 lipca. Głównym tematem naszego tygodnika jest niestety makabryczna zbrodnia do jakiej doszło w Bisztynku. Nie mogliśmy pozostać na nią obojętni. To jednak nie jedyny temat naszego "pisania". Jak zwykle informujemy, wyjaśniamy, rozmawiamy.

Już w piątek (10 lipca) w kioskach i punktach sprzedaży znajdziecie najnowsze wydanie naszego tygodnika. Można je będzie - jak zwykle - nabyć także za pomocą jednego sms-a.

Zbrodnia w Bisztynku
Wewnątrz znajdziecie obszerny artykuł o makabrycznej zbrodni do jakiej doszło w marcu tego roku w Bisztynku o i o której do 2 lipca świat nie wiedział. Napisaliśmy o niej pierwsi w kraju na naszym portalu. W tygodniku znajdziecie nowe informacje o tej zbrodni.

Pojazdy na rzecz wojska?
W rozmowie z mjr. Dariuszem Osowskim z 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej wyjaśniamy o co chodzi z pismami z urzędów miast i gmin w których informuje się właścicieli różnych pojazdów o tym, że ich samochód, autobus, motocykl objęty jest obowiązkiem świadczeń rzeczowych na rzecz obronności kraju.

680 lat Sułowa
Opisaliśmy jak Sułowo w gminie Bisztynek, przyjazna i pięknie położona wieś, świętowała swoje urodziny.

Cittaslow
Napisaliśmy o spotkaniu miast stowarzyszonych w Cittaslow do którego nalezą, już formalnie, także Bartoszyce. Spotkanie odbyło się w Górowie Iławeckim. Dotyczyło programu rewitalizacji stowarzyszonych miasteczek.

Sport

Przeczytacie rozmowę z rajdowcem Sebastianem Chrzanowskim, którego pilotem jest bartoszyczanin Adam Binięda, o udanych startach kolarzy z Rantu Bartoszyce, treningach piłkarzy ręcznych w Sztutowie i zakończeniu sezonu i egzaminie na wyższe stopnie karateków.

Po godzinach
Jak zwykle proponujemy Wam udział w imprezach na terenie naszego powiatu, których w nadchodzącym tygodniu będzie dużo.

Dziennikarze obywatelscy
Najbardziej lokalne z lokalnych wiadomości przesłali nam nasi dziennikarze obywatelscy. Wydrukowaliśmy informacje z Tolko, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Bartoszycach, biblioteki w Wodukajmach, Górowa Iławeckiego, Łabędnika.

Zapraszamy do lektury.

Redakcja

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Wołyniak #1773931 | 88.156.*.* 12 lip 2015 08:32

  Czy w imię poprawności politycznej lub ze względu na pochodzenie redaktorów, Goniec nie ma zamiaru wspomnieć o 72 rocznicy rzezi wołyńskiej???

  Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. ? #1773090 | 81.15.*.* 10 lip 2015 20:41

   Pojazdy na rzecz wojska? Bardzo ciekawa sprawa z tym powoływaniem "skuterzystów" na ćwiczenia z własnym "pojazdem". Pan major odsyła wszystkich zainteresowanych do ustawy o obronności, ale mnie osobiście interesuje bardziej gdzie są pieniądze przeznaczane przez NASZE PAŃSTWO na obronność skoro armia jest zainteresowana moim starym motocyklem i samochodem!!! Czyżby wróciły czasy II RP, kiedy to Cech Rzeźników warszawskich fundował CKM naszemu kochanemu wojsku a panowie oficerowie w tym samym czasie w galowych mundurach tańcowali na balach? Skoro naszą Najjaśniejszą Rzeczpospolitą stać na finansowanie Ukrainy i Gracji, sprowadzanie 2000 ciemnoskórych to niech za resztę pieniędzy kupi żołnierzom ROWERY jak w Szwajcarii. Wara od mojego motocykla!!! Ewentualnie możemy podyskutować na temat odkupienia pojazdu po cenie wolnorynkowej.

   Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages