Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Żydowo: Festyn z okazji Dni Rodziny

2015-06-23 12:40:50 (ost. akt: 2015-06-23 12:44:23)

Autor zdjęcia: Danuta Kowalik

W szkole w Żydowie, 14 czerwca 2015 roku, były zorganizowane po raz XVII Gminne Dni Rodziny pod hasłem „Rodzina drogowskazem życia”.

W niedzielne popołudnie, na festynie gościliśmy wielu rodziców, mieszkańców, absolwentów i uczniów, zastępcę wójta gminy Bartoszyce B. Miluskiego, kierownik GOPS – u K. Kubiak, E. Jodko i W. Oziewicza z nadleśnictwa Bartoszyce , sołtysa Żydowa T. Tomaszewicza, dzielnicowego Ł. Grabczaka, ks. proboszcza M. Grabasa.

Dzieci z oddziału przedszkolnego wystąpiły z montażem słowno – muzycznym. Wszystkich zabawiała grupa muzyczna „Bojbo”. Zgromadzeni mogli obejrzeć lekcje historii „Starożytny Rzym” przygotowaną przez Bractwo Kerin z Tczewa.

Uczniowie klasy IV mogli odebrać kartę rowerową z rąk policjanta. W czasie spotkania odbywały się zawody sportowe oraz mecze piłki nożnej klas IV – VI. Zwycięzcy otrzymywali nagrody rzeczowe. Odbyły się także potyczki rodzinne.

Uczestnicy imprezy mogli posilić się grochówką, kiełbaską z grilla, lodami, ciastem. W tym dniu wszyscy znakomicie się bawili.

D. K.


Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages