Niedziela, 27 września 2020. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Udany start w Pucharze 5 Torów w Nowym Mieście Lubawskim

2015-06-01 08:25:26 (ost. akt: 2015-06-01 08:32:31)

Autor zdjęcia: Bartosz Walewski

Zwycięstwem w klasie "Gość" zakończył się dla Sebastiana Chrzanowskiego i Adama Biniędy start w wyścigu szutrowym w Nowym Mieście Lubawskim.

Wyścig szutrowy na starcie którego stanęli Sebastian Chrzanowski i Adam Binięda, olsztyńsko-bartoszycka załoga rajdowa, był trzecią rundą Pucharu Pięciu Torów. Jest to cykl wyścigów szutrowych przeprowadzanych w naszym okręgu na pięciu torach szutrowych.

Zawody w Nowym Mieście Lubawskim składały się z trzech przejazdów odcinka, z których do klasyfikacji końcowej zaliczano dwa najlepsze rezultaty. Sebastian i Adam, jadący Hondą Civic, nie dali szans konkurentom i w klasie "Gość", czyli wśród zawodników posiadających licencje, zdobyli 1. miejsce.

Adam Binięda: — Start potraktowaliśmy bardzo treningowo. Był to sprawdzian przede wszystkim samochodu i nowego rodzaju opon. W ostatnich dniach w Warszawie strojony był silnik auta, który dostał nową mapę i zmieniła się charakterystyka jego pracy. Pierwszy raz jechaliśmy też na nowych dla nas oponach więc chcieliśmy zobaczyć czy wszystko pracuje jak należy

Inną sprawą był fakt, że za dwa tygodnie czeka nas druga runda Szutrowego Pucharu Polski — Rajd Nowomiejski, gdzie jeden z odcinków ma być przeprowadzony na torze. Była to więc okazja do lepszego jego poznania.

Testy wypadły połowicznie, bo o ile silnik pracuje bez zastrzeżeń, to na oponach za mocno "pływamy" i nie do końca ich egzamin się udał.

Natomiast załoga spisała się jak powinna zwyciężając w klasie "gość". Zaczęliśmy jak zwykle szybko. Podczas pierwszego przejazdu notując drugi czas w klasyfikacji generalnej, a potem...jeszcze poprawialiśmy się o sekundę.

red.

Czytaj e-wydanie
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages