Gol w doliczonym czasie dał Victorii kolejne zwycięstwo

2015-05-31 11:05:57(ost. akt: 2015-05-31 11:21:27)
Kamil Krzemiński (w zielonej koszulce drugi z lewej) strzelił jednego z dwóch goli dla Victorii

Najsłabsza tej wiosny drużyna w piłkarskiej IV lidze, czyli Warmia Olsztyn, była rywalem Victorii Bartoszyce w 27. kolejce. Mecz "Vikcia" rozegrała na swoim stadionie.
Mecz nie układał się po myśli bartoszyczan. Do przerwy przegrywali oni bowiem 0:1. Goście z Olsztyna mieli też w tej części meczu rzut karny, którego jednak nie wykorzystali - gracz Warmii trafił w słupek.

Victoria straty zaczęła odrabiać w drugiej połowie. Wyrównał po solowej akcji Kamil Krzemiński. A trzy punkty zapewnił drużynie z Bartoszyc Przemysław Mazurek, który zdobył bramkę w ostatnich sekundach doliczonego czasu. Rywale nawet już nie wznowili gry od środka boiska.

To piąty wygrany mecz Victorii w tej rundzie. W tabeli bartoszyczanie wciąż są na ostatnim miejscu (19 pkt, bramki 31:74). Wciąż są szanse, że je jeszcze opuszczą. Będący przed nimi Stomil II Olsztyn ma 5 punktów przewagi, ale swój mecz z Mrągowią Mrągowo gra w niedzielę.

Do zakończenia sezonu został trzy kolejki. Victoria zagra w nich z Polonią Pasłęk (wyjazd), Błękitnymi Orneta (dom) i DKS Dobre Miasto (wyjazd).

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.