Kolejne motocrossowe zawody za nami. Zobacz zdjęcia

2015-05-26 07:51:16(ost. akt: 2015-05-26 08:05:46)

Autor zdjęcia: Szymon Siarkowski

Na torze w podbartoszyckim Falczewie odbyła się IV runda motocrossowych mistrzostw okręgu. Zawody były jednocześnie drugą rundą mistrzostw miast strefy przygranicznej.
Udział wzięło 50 zawodników. Na starcie nie zabrakło Rosjan z obwodu kaliningradzkiego.

Swoich przedstawicieli miał też Klub Motocyklowy Wiraż z Bartoszyc, główny organizator zawodów. I tak w klasie MX Open B drugie miejsce zajął Jędrzej Żuralski (wygrał Marcin Szczepański z Lidzbarka Warm.), który w obu wyścigach przyjeżdżał na drugiej pozycji.

Na podium w klasie MX2C stanął Krzysztof Morawski. Zajął on 3. miejsce; na tej pozycji przyjeżdżał w obu wyścigach. Na czwartym miejscu zawody ukończył Kamil Szutowicz (MX Open).

W MX Masters startowało dwóch motocrossowców z Wirażu — Dariusz Szymański zajął 8., a Piotr Giczewski 9. miejsce.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.