Kolejny medal siatkarskich mistrzostw województwa dla "Dwójki"

2015-05-25 14:27:13(ost. akt: 2015-05-25 14:35:06)
Na podium zakończyli finałowy turniej siatkarskich mistrzostw województwa Szkolnego Związku Sportowego reprezentanci Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach.
Kilka dni temu pisaliśmy o złotym medalu siatkarek z Gimnazjum nr 2, a teraz na podium mistrzostw województwa Szkolnego Związku Sportowego stanęli ich koledzy.

W Szczytnie drużyna prowadzona przez Sylwestra Nowokuńskiego zajęła 3. miejsce. Pokonała 2:0 Gim SMS Ostróda, a przegrała po 0:2 z Gim nr 8 Olsztyn (nowi mistrzowie województwa) oraz szczycieńskim Gimnazjum Sportowym (2. miejsce w turnieju).

To drugi z rzędu medal mistrzostw województwa SZS drużyny prowadzonej przez Nowokuńskiego. Przed rokiem jego podopieczni sięgnęli po złoto.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.