Cztery gole i efektowna wygrana Victorii w Kozłowie

2015-05-23 21:20:38(ost. akt: 2015-05-23 21:27:46)
Mateusz Zawadzki strzelił dla Victorii dwa gole w meczu ze Startem Kozłowo

Piłkarze z Bartoszyc zatrzymali licznik porażek, który przed 26. kolejką IV ligi wskazywał trzy przegrane z rzędu. Efektownie pokonali na wyjeździe Start Kozłowo.
Victoria prowadziła już do przerwy. Do szatni schodziła z wynikiem 2:1, a gole dla bartoszyckiego klubu strzelili Mateusz Zawadzki i Hubert Lis.

W drugiej połowie "Vikcia" zdobyła jeszcze dwie bramki. Ich autorami byli ponownie M. Zawadzki oraz Przemysław Mazurek.

To piąta wygrana Victorii w tym sezonie, a czwarta w rundzie wiosennej. Drużyna zajmuje oczywiście ostatnie miejsce w tabeli (16 punktów, bramki 29:73), choć wciąż ma teoretyczne szanse na utrzymanie się.

W następnej kolejce zespół z Bartoszyc zagra u siebie z broniącą się przed spadkiem Warmią Olsztyn (14. miejsce, 25 punktów, bramki 31:69).

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.