Trzy gole i tyle samo czerwonych kartek w Bezledach

2015-05-09 19:33:28(ost. akt: 2015-05-09 19:43:59)
W 24. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Granica Bezledy przegrała u siebie z prowadzącymi w tabeli Śniardwami Orzysz.
"Po dobrym meczu przegrywamy 1:2. Najsłabszym ogniwem był sędzia, który popsuł całe widowisko dla obu drużyn" - tak podsumowano mecz Granicy z ze Śniardwami Orzysz na facebook'owym profilu tego pierwszego klubu.

Gospodarze objęli w tym spotkaniu prowadzenie w 23. minucie, kiedy do siatki lidera trafił Patryk Pietruszczyk.

Jednak w 39. min arbiter podyktował rzut karny dla gości (który oni wykorzystali) i wyrzucił z boiska Dobrowolskiego. To nie był jedyny kartonik tego koloru w tej części meczu. W dziesiątkę kończyli ją także gracze z Orzysza.

W drugiej połowie padła jedna bramka. W 61. min strzelili ją goście. W tej połowie zarobili kolejną czerwoną kartkę i mecz kończyli w 9-osobowym składzie.

Tej wiosny to druga porażka z rzędu Granicy. W tabeli zajmuje ona 11. miejsce (28 pkt, bramki 36:56). Lepszym bilansem bezpośrednich spotkań wyprzedza Wilczka Wilkowo.

W następnej kolejce Granica zagra na wyjeździe z Czarnymi Olecko. Najbliższy rywal w minionej kolejce wygrał na wyjeździe z Mazurem Pisz (1:0). W tabeli jest 10., ma trzy punkty przewagi nad drużyną z Bezled.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.