Nieudana wyprawa do Lubawy. Remis stracony w doliczonym czasie

2015-05-09 19:25:06(ost. akt: 2015-05-09 19:32:19)
Porażką zakończył się wyjazdowy mecz Victorii Bartoszyce z Motorem Lubawa w 24. kolejce piłkarskiej IV ligi.
Victoria przegrała w Lubawie 1:2 (1:1). W pierwszej połowie gola dla klubu z Bartoszyc zdobył Mateusz Zawadzki. Motor zwycięską bramkę strzelił już w doliczonym czasie gry.

Victoria kończyła mecz w dziesięciu. W drugiej połowie czerwoną kartkę (za drugą żółtą) otrzymał Remigiusz Osiński.

- Mimo tego tomy mieliśmy przewagę w ostatnich dziesięciu minutach. Mieliśmy nawet okazje na strzelenie gola - powiedział trener Victorii Kamil Szajda.

To 19. porażka bartoszyckiej drużyny w tym sezonie. W tabeli zajmuje ona ostatnie, 16. miejsce (13 punktów, bramki 24:66). Do przedostatniego Stomilu II Olsztyn "Vikcia" traci 10 pkt.

W następnej kolejce Victoria zagra w Bartoszycach z liderem - Granicą Kętrzyn.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.