Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Żydowo: Dzień otwarty w szkole dla przedszkolaków

2015-05-05 14:11:38 (ost. akt: 2015-05-05 14:25:52)

Autor zdjęcia: Danuta Kowalik

Rodzice i dzieci, które we wrześniu trafią do szkoły w Żydowie mieli okazję, już teraz, zapoznać się z placówką i panującą w niej atmosferą.

Jak każdego roku, w kwietniu zorganizowano w szkole w Żydowie dzień otwarty dla rodziców i dzieci, które od września rozpoczną naukę w naszym oddziale przedszkolnym. Rodzice z zaproszeniem na spotkanie otrzymali folder szkoły z najważniejszymi osiągnięciami, ofertą zajęć i organizacją nauczania.

Celem spotkania było zapoznanie dzieci i rodziców z atrakcjami placówki, umożliwienie wzajemnego poznania się dzieci i wychowawcy ułatwiającego adaptację w przyszłej grupie przedszkolaków.

Pięciolatki i czterolatki z ogromnym zaciekawieniem obejrzały występ uczniów klasy trzeciej. Również swoimi umiejętnościami popisała się obecna zeróweczka, która przygotowała inscenizację „Szanuj Ziemię”, zaśpiewała i zagrała na instrumentach, i doskonale zajęła się dziećmi poprzez wspólną zabawę, zajęcia plastyczne i ruchowe.

Dzieci zwiedziły szkołę, wspólnie ze starszymi koleżankami i kolegami ze smakiem zjadły
śniadanie.

Każde dziecko na pamiątkę pobytu w szkole zostało udekorowane przez Panią dyrektor medalem z wizerunkiem Jana Henryka Dąbrowskiego, patrona naszej szkoły.
Spotkanie odbyło się w radosnej i przyjaznej atmosferze. Warto jest organizować takie dni, gdyż dzieci i rodzice mają wyobrażenie, gdzie, z kim i jak będzie wyglądał pobyt w naszej placówce.

Do zobaczenia we wrześniu.

D. K.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages