W "amatorce" walka trwała do ostatnich sekund. Nowy lider snajperów

2015-05-04 10:22:41(ost. akt: 2015-05-04 10:53:09)

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

Wiele działo się podczas 10. kolejki amatorskiej ligi piłkarskiej w Bartoszycach. Na cztery serie przed końcem liderem wciąż jest Delux.
Delux wygrał swój mecz z ekipą WM-Glass, a wszystkie siedem goli z tego spotkania padło dopiero w drugiej połowie.

W dwóch pozostałych meczach wyniki rozstrzygały się dopiero w ostatnich sekundach. Gastpol w ostatniej chwili uratował remis z Serwisem Ogumienia, choć do przerwy prowadził już 6:2. Dla jego rywali to dopiero pierwszy punkt w rozgrywkach.

W ostatnich minutach zwycięstwo uratowała drużyna Po Cichu. Z Vikcią prowadził 4:1, ale rywale doprowadzili do remisu 4:4. Ostatnie słowo należało jednak do Po Cichu.

W klasyfikacji najlepszych strzelców na czele nastąpiła zmiana. Nowym liderem został Kamil Krupiński (23 gole, Gastpol), który wyprzedził Tomasza Delugę (21, Delux).

Kolejni strzelcy: 16 — Tomasz Husak (Delux), Marcin Urban (WM-Glass), 15 — Kamil Figat (Po Cichu), 14 — Łukasz Baranowski (Vikcia), Krzysztof Boras (Delux), 12 — Maciej Szczygielski (Gastpol), 11 — Leszek Kwieciński (WM-Glass), 10 — Paweł Gajkowski, Sylwester Monkiewicz (obaj Budomex).

Następna kolejka zostanie rozegrana 7 maja: Serwis Ogumienia — Delux (g. 17.30), Budomex — Vikcia (18.30), WM-Glass — Po Cichu (19.30). Wszystkie mecze na Orliku przy ul. Bema.