"Jedynka" z Bartoszyc też stawała na podium mistrzostw województwa

2015-04-21 11:29:18(ost. akt: 2015-04-21 11:51:34)
Szkolna gablota w Gimnazjum nr 1 w Bartoszycach z pucharami zdobytymi w zawodach sportowych musi pomieścić nowe trofea. Wywalczyli je zawodnicy, którzy startowali w mistrzostwach województwa Szkolnego Związku Sportowego w biegach przełajowych.
O gimnazjalistach z Bisztynka, którzy zdobyli w Świętajnie drużynowe mistrzostwo województwa Szkolnego Związku Szkolnego w biegach przełajowych, już pisaliśmy. Jednak podczas tych zawodów na podium stawali również reprezentanci Gimnazjum nr 1 w Bartoszycach.

Dziewczęta i chłopcy z tej szkoły zdobyli bowiem drugie miejsca w punktacjach drużynowych. Do tego srebro na 1500 m wywalczyła Karolina Greber. Blisko podium był jeszcze Bartłomiej Pawłowski, który na tym samym dystansie wśród chłopców był czwarty.