Dwa zwycięstwa i koniec, wicelider za silny

2015-04-18 17:51:18(ost. akt: 2015-04-18 17:59:49)
W 21. kolejce piłkarskiej IV ligi ostatnia w tabeli Victoria Bartoszyce przegrała na swoim boisku z wiceliderem rozgrywek GKS Wikielec.
Victoria przegrała 1:4 (0:1). Rywale objęli prowadzenie w 14. minucie, ale kto wie jak potoczyłoby się spotkanie, gdyby jeszcze w pierwszej połowie gospodarze wykorzystali rzut karny. Niestety, strzał Dacjusza Tucholskiego trafił w słupek.

Na słupku zatrzymała się też piłka po uderzeniu jego brata Ernesta, a dobrą okazję na gola miał jeszcze Przemysław Mazurek.

W drugiej połowie Wikielec strzelił jeszcze trzy gole. Gospodarze odpowiedzieli jedynie trafieniem Mateusza Stańca. Dla Victorii to druga porażka tej wiosny.

W następnej kolejce klub z Bartoszyc czeka wyjazdowe spotkanie z Pisą Barczewo.