19. kolejka klasy okręgowej: drugie z rzędu zwycięstwo Granicy

2015-04-04 18:09:04(ost. akt: 2015-04-04 18:14:44)
Dwa gole dla Granicy Bezledy strzelił Adrian Sokołowski (z prawej)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Udanie rozpoczęła rundę wiosenną w piłkarskiej klasie okręgowej Granica Bezledy, która w dwóch meczach zdobyła komplet punktów.
W poprzedniej kolejce Granica pokonała u siebie 2:1 Orlęta Rema Reszel, a w 19. kolejce ograła na wyjeździe Kłobuka Mikołajki.

Drużyna z Bezled znowu wygrała 2:1. Do przerwy prowadziła 1:0 po trafieniu Adriana Skołowskiego. W drugiej połowie gospodarze wyrównali po golu samobójczym, ale jeszcze jeden gol Sokołowskiego dał Granicy kolejne trzy punkty.

Piłkarze z Bezled mają teraz 21 punktów (bramki 26:49). W następnej kolejce zagrają u siebie z ostatnim w tabeli MKS Jeziorany.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.