Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Teatr przy stoliku: "Rola życia"

2015-03-26 08:44:35 (ost. akt: 2015-03-26 08:47:39)

Pierre i Mathilde to główne postaci spektaklu "Rola życia" z cyklu "Teatr przy stoliku" na który zaprasza 27 marca o g. 17 Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach.

W związku w obchodami Międzynarodowego Dnia Teatru Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach, zaprasza do czytelni MBP, przy ul. Bema 23, 27 marca 215r. /piątek/ o godz. 17, na spektakl z cyklu "teatr przy stoliku".

Aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie Alicja Kochańska i Artur Steranko przeczytają sztukę "ROLA ŻYCIA".

Zaglądamy za kulisy teatru . W garderobie do kolejnego spektaklu szykuje się Pierre. Gdy okazuje się, że jego zegarek po raz kolejny „przestał chodzić” zaczyna nerwowo szukać garderobianej, chociaż do rozpoczęcia przedstawienia pozostała jeszcze cała godzina.

Mathilde stara się go uspokoić, ale na nic zdają się jej starania – aktor zaczyna histeryzować. I taki stan rzeczy trwa już od lat.

On skupiony wyłącznie na sobie, skrajny egocentryk, mitoman, ona spokojna, wyważona, pomocna w każdej sytuacji – jak to garderobiana w teatrze. Zanim jednak Pierre wyjdzie na scenę sytuacja tak się rozwinie, że oboje będą musieli porozmawiać o życiu – i teatralnym i osobistym.

Aneta Półkowska-Gałus
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages