Pierwszy sparing za nimi. Victoria wygrała z Łyną

2015-01-31 16:08:39(ost. akt: 2015-02-02 11:47:29)
W Bartoszycach pierwszy w tym roku sparing zagrały IV-ligowa Victoria oraz występująca w klasie okręgowej Łyna Sępopol. Wygrali gospodarze.
Prowadzenie objęła jednak Łyna, po golu Łukasza Pawłowskiego. Do wyrównania doprowadził Przemysław Mazurek, a zwycięstwo zapewnił gospodarzom Damian Zawadzki.

3. kibic2 #1652078 | 83.9.*.* 31 sty 2015 21:09

byłem widziałem, sparing na niskim poziomie, łyna przeważała w pierwszej połowie, w drugiej victoria jak przystało na 4ligowca troche sie obudziła, mecz został przerwany przed koncem, ponieważ piłkarzom mało było kopania piłki i zmienili discyplinę na KSW. plusy vikci.. dobry bramkarz i fajnie rozwijająca sie młodzież, minusy.. napastnik w podeszłym wieku plusy łyny.. dobrze broniący bramkarz, fajnie funkcjonująca obrona i szybki napastnik stwarzający problemy obronie przeciwnika minusy łyny.. słabi juniorzy i KSW w wykonaniu jednego zawodnika

Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

1. kibic #1651873 | 109.243.*.* 31 sty 2015 16:58

a cóż to takiego się stało na boisku w Bartoszycach w sparingu z Łyną ,że brak o tym komentarza.Znów cenzor w gońcu ?