Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Ostatnia szansa, by oddać swój głos w sportowym plebiscycie

2015-01-30 10:12:10 (ost. akt: 2015-01-30 10:24:28)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Tydzień pozostał w głosowaniu sms-owym w plebiscycie na najpopularniejszych sportowców Bartoszyc w 2014 roku. Z kolei na kupony drukowane w "Gońcu Bartoszyckim" czekamy już tylko do poniedziałku 2 lutego, do g. 15.

Komisja zliczająca kupony już pracuje. Głosy są liczone na bieżąco, a w tej chwili na prowadzeniu jest... Nie, nie, jeszcze tego nie zdradzimy. O wynikach głosowania dowiemy się podczas balu w hotelu Bartis. Odbędzie się on w piątek 13 lutego.

Plebiscyt jest już na finiszu. Na kupony czekamy w redakcji "Gońca" tylko do poniedziałku, do g. 15. Jeśli zostały one wysłane pocztą, decydująca będzie data stempla pocztowego.

W głosowaniu sms-owym został tydzień. Zakończy się ono 6 lutego o g. 23.59.

kwk

Ranking plebiscytu (wyniki aktualizują się na bieżąco)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Fot. Redakcja
Nowe wydanie "Gońca Bartoszyckiego" jest już w kiokach. Zapraszamy!

Podziel się informacją
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages