środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Kacper wciąż na szczycie, ale Karolina depcze mu po piętach

2015-01-21 15:45:38 (ost. akt: 2015-01-21 15:54:18)

Co słychać w głosowaniu sms-owym w plebiscycie na najpopularniejszych sportowców Bartoszyc w 2014 roku?

Na szczycie rankingu wciąż jest taekwondoka Kacper Czaplicki, ale dość mocno po piętach zaczyna mu deptać Karolina Daszkiewicz. Trenująca karate zawodniczka ma coraz mniejszą stratę do lidera. Czyżby zatem w tym roku laury mieli zbierać przedstawiciele sztuk walki?

Kto ostatecznie znajdzie się w dziesiątce najpopularniejszych sportowców zdecydują nie tylko sms-y, ale też punkty z kuponów. Dopiero po ich zsumowaniu poznamy nazwiska kandydatów, którzy dostali się do dziesiątki.

Wyniki plebiscytu poznamy podczas balu. Odbędzie się on 13 lutego w hotelu Bartis w Bartoszycach. Jest możliwość rezerwacji miejsca. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 514 800 911.

Przypominamy, że termin przyjmowania kuponów musieliśmy przesunąć na 2 lutego (g. 15). Nic się natomiast nie zmienia, jeśli chodzi o sms-y. Należy je wysyłać do 6 lutego (g. 23.59). W ich treść trzeba wpisać kod przypisany każdemu zawodnikowi — gb.ns.x, gdzie "x" to numer konkretnego kandydata. Numery znaleźć można na naszej stronie bartoszyce.wm.pl.

W tym miejscu znajdziesz sylwetki kandydatów oraz ich zdjęcia, zaś w tym regulamin plebiscytu.

kwk

Ranking plebiscytu (wyniki aktualizują się na bieżąco)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages