Nie będzie walkowera, będzie powtórzony mecz

2014-12-15 14:48:54(ost. akt: 2014-12-15 15:19:57)

Drużyna Bułgarów nie otrzyma walkowera za niedawny mecz z Jastrzębim Kotłem w mistrzostwach powiatu open w futsalu, które rozgrywane są w Bartoszycach. To decyzja organizatorów.
Przypomnijmy. Mecz Jastrzębi Kocioł — Bułgarzy nie został wznowiony przez sędziego w drugiej połowie. Powodem było ubliżanie arbitrowi.

Bułgarom przyznano wówczas walkower, ale teraz organizatorzy wycofali się z tej decyzji i nakazali powtórzenie meczu. Ma się on odbyć w sobotę 20 grudnia o g. 12.45.

— Przerwanie meczu jakoś nie przemawia do mnie. Nie o to chodzi, to przecież amatorska piłka. Utrzymana w mocy będzie jednak czerwona kartka dla jednego z piłkarzy Jastrzębiego Kotła — powiedział Wiesław Kurach, dyrektor Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Emocji nie brakowało w miniony weekend. W grupie II ciężki weekend czekał Granicę Bezledy, która zagrała z niepokonanymi tak jak ona drużynami WM-Glass i Gastpolem. Z potyczek tych wyszła zadowolona połowicznie, bo jeden mecz wygrała, a drugi wysoko przegrała.

Strzelcy: 39 — Kamil Krupiński (Gastpol), 23 — Kamil Brzostek, 18 — Michał Kurywczak (obaj Granica), 17 — Adrian Truszkowski (Jastrzębi Kocioł), 14 — Arkadiusz Frączek (Serwis Ogumienia), Grzegorz Perlejewski (Spytajny), 13 — Leszek Kwieciński (WM-Glass),

12 — Krzysztof Boras (Delux), Tomasz Osipowicz (Bułgarzy), Maciej Szczycielski (WM-Glass), Łukasz Pawłowski (20 BBZ), 11 — Przemysław Mazurek, Tomasz Deluga (obaj Delux), Piotr Ładosz (Ekwador Parkoszewo), 10 — Sylwester Monkiewicz (Budomex), Przemysław Mikulak (Sklep Piłkarza PL).

Fair play: 1. WM_Glass 10 pkt karnych, 2. Pisa Wiatrowiec 13, 3. Sklep Piłkarza PL 15 (...) 22. Pyszny Duet 63, 23. Łyna Sępopol 68, 24. Mokasyny Rozboju 75.