Nieudane pożegnanie Granicy z piłkarską jesienią

2014-11-11 16:08:17(ost. akt: 2014-11-11 16:30:57)
Adrian Sokołowski (Granica Bezledy) strzelił w Knopinie trzy gole. Na zdjęciu podczas meczu obu drużyn z sierpnia tego roku

Walka o utrzymanie czeka Granicę Bezledy w rundzie wiosennej piłkarskiej klasy okręgowej. W ostatnim meczu jesieni drużyna przegrała na wyjeździe z inną drużną, która będzie starała się uniknąć degradacji — Danpolem Knopin.
Do przerwy Granica prowadziła jednak 2:1. W drugiej połowie gospodarze w trzy minuty wyszli na prowadzenie, które później jeszcze dwa razy podwyższali.

Co ciekawe, Danpol miał w tym meczu aż trzy rzuty karne. Wszystkie wykorzystał grający trener drużyny z Knopina Dariusz Radziszewski.

Pierwszą część sezonu (runda jesienna plus dwie kolejki przeniesione z rundy wiosennej) Granica skończyła na 13. miejscu. Drużyna zdobyła 15 punktów (bramki 22:47).

To pierwsze miejsce spadkowe. W tym sezonie z A klasy awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, więc z klasy okręgowej spadać będą co najmniej cztery zespoły z każdej grupy.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: