Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Forum Drogowe po raz pierwszy na Warmii i Mazurach

2014-10-08 17:54:40 (ost. akt: 2014-10-08 18:00:58)
Jacek Protas

Jacek Protas

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie jest współorganizatorem pierwszej edycji Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego, które odbędzie się w dniach 8-10 października w Galinach koło Bartoszyc.

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie wspólne ze Stowarzyszeniem Polski Kongres Drogowy w dniach 8-10 października organizują Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe. Odbędzie się ono w Galinach koło Bartoszyc.

Podczas konferencji omówione zostaną zamierzenia inwestycyjne dotyczące dróg na terenie naszego regionu w perspektywie finansowej 2014-2020. W części „specjalistycznej” konferencji uczestnicy przedyskutują problemy techniczne związane z posadowieniem konstrukcji drogi oraz wykonywaniem i utrzymaniem nawierzchni drogowych na gruntach polodowcowych Warmii i Mazur.

W czwartek 9 października o godz. 10.00 z uczestnikami konferencji spotka się marszałek województwa Jacek Protas.

Szczegółowy program Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego dostępny jest na stronie internetowej: http://www.kongresdrogowy.pl/program.

Biuro Prasowe
Urzędu Marszałkowskiego
w Olsztynie


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. aha #1503013 | 88.220.*.* 8 paź 2014 21:52

  czemu nic nie piszecie o kobiecie która podpaliła się na działkach???????????

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. studniarz #1502919 | 46.112.*.* 8 paź 2014 20:19

  Ja bym proponował aby na tym forum przedyskutowana pozornie banalny temat tj. studzienki na środku jezdni. To jest jakiś absurd - i to stosowany tylko w Polsce. Wystarczy że taka studzienka będzie o 1 cm poniżej powierzchni drogi i każda ciężarówka będzie ją wpijać w dół z ogromną siłą. A później każdy kierowca będzie odczuwał takie 'łup łup' . Gdy już buduje się nową drogę to takie studzienki należy umieszczać obok drogi, a 'deszczówki' czyli studzienki odprowadzające wodę deszczową do kanału - na samej krawędzi, wzdłuż krawężnika. Takie rozwiązanie ułatwi nawet ewentualne remonty w przyszłości np. za 10, bo kopanie pobocza czy chodnika jest łatwiejsze, mniej kłopotliwe dla kierowców i tańsze niż rozrywanie i kopanie w jezdni.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. kierowca #1502876 | 83.24.*.* 8 paź 2014 19:47

   Mam nadzieję,że w końcu zostanie zakończona inwestycja drogowa droga nr.512 Ketrzyn - Bartoszyce -Górowo Iławeckie -Pieniężno.

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages