Niemoc Victorii trwa, szósta porażka z rzędu

2014-09-06 18:02:58(ost. akt: 2014-09-06 18:09:26)
Do sześciu wzrosła seria kolejnych porażek piłkarzy Victorii Bartoszyce w IV lidze. W 7. kolejce przegrali oni u siebie z Pisą Tewes-Bis Barczewo.
Fatalne dla gospodarzy były ostatnie minuty pierwszej połowy. Pisa strzelała gole w 42., 43. i 44. minucie!

W drugiej połowie goście dołożyli jeszcze jedno trafienie i w efekcie wygrali 4:0.

To szósta z rzędu porażka bartoszyckich piłkarzy w lidze. Jedyne trzy punkty zdobyli na inaugurację sezonu, kiedy pokonali w Bartoszycach 2:1 Zatokę Braniewo. "Vikcia" pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli.

Przed bartoszyckimi piłkarzami teraz seria spotkań ze spadkowiczami. Kolejno zagrają z Mrągowią Mrągowo (wyjazd), Motorem Lubawa (dom) i Granicą Kętrzyn (wyjazd). Mrągowia i Granica to ścisła czołówka ligowej tabeli.

Nowe wydanie "Gońca Bartoszyckiego" już w kioskach!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

1. Bolek #1478916 | 5.172.*.* 7 wrz 2014 10:35

Az żal patrzeć na tabele. Wypierdzielcie tego trenera tydzień w tydzień będzie gadał to samo jak tu młodzież robi postępy trenują starają się... a efektów żadnych nie widać i widać nie będzie. Jak można młodych szczurów odgrywać w 4 lidze rozumiem 3,4 piłkarzy ale nie wychodząc tak młodym zespołem mecz po meczu bo te kajtki nie mają żadnego doświadczenia a granie z juniorów gdzie jest kopanie piłki to w seniorach w 4 lidze nic nie zwojuja

Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

1. obserwator #1478942 | 176.97.*.* 7 wrz 2014 11:09

tylko brakuje zmiennikow w skladzie,na ktorych moglby postawic "trener"Jezeli spadna to w nastepnym sezonie w V lidze zastanowia sie i przemysla,ze lepiej dla nich bedzie pozycja 3-5 w V lidze,chyba,ze dojda wzmocnienia.Mimo tego zycze powodzenia i pkt potrzebnych do utrzymania:)

Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

2. grajek #1479749 | 217.96.*.* 8 wrz 2014 11:18

Panie Kurach odejdź pan. Tobie już dziękujemy, rozpiepszyłeś całą Victorię z tą swoja młodzieżą. Co robi Zarząd....................boi się dyrektora ??? Nie widzimy juz pana na ławce rezerwowych jako trener. Jeżeli poprowadzisz jeszcze raz nasz zespół jako trener, to sami cie wyniesiemy. Zarząd do roboty, gnać go z naszego KLUBU !!!!

Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

3. żyleta #1479862 | 31.61.*.* 8 wrz 2014 13:28

Szósta porażka z rzędu i nie chcę być tu złym prorokiem ale na tym może się nie skończyć bo przecież już w sobotę gramy w Mrągowie z tamtejszą Mrągowią a potem trudny mecz u siebie z Motorem Lubawa i wyjaz do Kętrzyna. Trzeba coś zmienić i ja wiem co ale to nie ja jestem trenerem. Trzymam kciuki za chłopaków bo wiem że grać potrafią. Tylko Vikcia BKS! !!