Granica prowadziła do przerwy, ale potem już tak dobrze nie było

2014-08-16 21:44:29(ost. akt: 2014-08-16 21:49:21)
W dwóch pierwszych kolejkach piłkarskiej klasy okręgowej Granica Bezledy zdobyła 4 punkty, ale trzeci mecz w sezonie nie poszedł po jej myśli.
W 3. kolejce Granica zagrała na wyjeździe z Orlętami Reszel. Do przerwy 1:0 prowadził klub z Bezled. Gola w 29. minucie strzelił Marcin Kwieciński.

W drugiej połowie trafiali już tylko gospodarze. Bramki Wiensława (66.) i Jankiewicza (80) dały Orlętom wygraną 2:1.

Po trzech kolejkach Granica ma 4 punkty. W tabeli zajmuje na razie 7. miejsce. Dokończenie kolejki w niedzielę.

W następnej serii piłkarzy z Bezled czeka mecz u siebie z Kłbukiem Mikołajki (23 sierpnia).