Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Dzień Dziecka na słonecznym lodowisku

2014-06-03 07:23:13 (ost. akt: 2014-06-03 07:31:52)

Autor zdjęcia: Bartoszycki Dom Kultury

Mnóstwo atrakcji, gier i konkursów dla dzieci oraz całych rodzin przygotowali Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Bartoszycki Dom Kultury, Komenda Hufca ZHP Bartoszyce oraz Stowarzyszenie Rubin.

Bajkowy Dzień Dziecka na lodowisku zorganizowany został 1 czerwca przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Bartoszycki Dom Kultury, Bartoszyckie Stowarzyszenie Honorowego Krwiodawstwa i Dawstwa Szpiku Kostnego „Rubin” i Komendę Hufca ZHP w Bartoszycach.

Zaprezentowały się służby mundurowe: Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach (tresura psa, motocykl, samochód), Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Bartoszycach (samochód, wysięgnik), Straż Graniczna (samochód, motocykl).

Prezentacje cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci, które mogły zwiedzić samochody, usiąść na motocyklu, zrobić sobie zdjęcie. Były również pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy zaprezentowane przez Stację Joanitów.

Dzieci mogły skorzystać z mnóstwa atrakcji dla nich przygotowanych, m.in. wspólna zumba na otwarcie i na zakończenie imprezy prowadzona przez Klaudię Jagiełło, przejażdżki na kucykach, dmuchana zjeżdżalnia, trampolina oraz kącik zabaw przedszkolaka.

Bartoszycki Dom Kultury przeprowadził konkursy i zabawy z nagrodami, m.in. pokaz strojów z bibuły. Po popisach wokalnych Ady Naruszewicz oraz Juli Chruszczyńskiej, które na co dzień swoje umiejętności szkolą w Bartoszyckim Domu Kultury pod okiem Edyty Piskorz, każde dziecko mogło zaprezentować się na mini scenie i otrzymać słodki upominek.

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował zawody sportowe i gry sprawnościowe z licznymi nagrodami. Dla dzieci był również kącik owocowy propagujący zdrowe odżywianie, lody dla wszystkich, a także malowanie buziek i pląsy harcerskie zorganizowane przez Hufiec ZHP. Kolorowe bajkowe stroje, w które przebrały się nie tylko dzieci ale również organizatorzy cieszyły oczy swoją barwnością i plejadą postaci.

Na zakończenie dzieciaki dostały słodkie upominki za bajkowe przebrania oraz lody, które otrzymały wszyscy. Dzień Bajki cieszył się wielkim zainteresowaniem. Całe rodziny aktywnie uczestniczyły w przygotowanych grach i konkursach, wyśmienicie się przy tym bawiąc.

bdk

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bdk

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages