Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Redakcja "Gońca Bartoszyckiego" stanęła przy fontannie

2014-05-26 16:57:12 (ost. akt: 2014-05-27 08:00:11)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski, Grzegorz Kwakszys, Tomasz Miroński

Mieszkańcy Sępopola chętnie dzielili się z dziennikarzami "Gońca Bartoszyckiego" swoimi kłopotami, poruszali sprawy ich nurtujące, społeczne i osobiste. Rozmawiali o sprawach samorządowych i zdrowotnych. Mieli okazję, bo w Sępopolu pojawiła się dziś wyjazdowa redakcja "Gońca".

Dziś w samo południe w Sępopolu, na skwerze przy ul. Moniuszki, przy fontannie, stanął namiot redakcyjny "Gońca Bartoszyckiego".

Chcieliśmy od dawna odwiedzić Sępopol i porozmawiać z mieszkańcami o wszystkim, o czym zechcą porozmawiać z dziennikarzami i... udało się.

Początkowo nieufnie a potem coraz śmielej i odważniej podchodzili do nas mieszkańcy tego urokliwego miasteczka oraz okolicznych wsi. Zapraszał ich skutecznie Mariusz Sieraj z firmy Event Man, który zadbał o konferansjerkę i nagłośnienie.

Każdy kto chciał mógł złozyć nagłosnione jego sprzętem życzenia dla swojej mamy, o nie zapomnieliśmy o obchodzonym dziś Dniu Matki. Zyczenia składały przede wszystkim dzieci, choć i dorośli też się zdarzali.

Zebraliśmy mnóstwo wypowiedzi przedstawicieli wszystkich pokoleń sępopolan. Nasi rozmówcy poruszali tematy interwencyjne, osobiste, samorządowe i te które trapią najmłodszych.

Zaprosiliśmy do naszej wyjazdowej redakcji burmistrza Grzegorza Muchę. Zainteresowaliśmy go niekórymi sprawami poruszonymi przez mieszkańcow. Okazało się, że burmistrz ma dla mieszkańców niespodziankę. Jaką? O tym i o wszystkich innych poruszonych sprawach przeczytacie już w najbliższym "Gońcu Bartoszyckim".

Teraz zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć wykonanych w Sępopolu. Niektóre mogą być zaskakujące, pokazują jednak tematy jakimi się zajmiemy. Uchylając rąbka tajemnicy dodajmy, że sprawą sikania do fontanny też się zajęliśmy, co obiecaliśmy najmłodszym naszym rozmówcom.

and
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages