Świetny start Patryka! Zdobył medal mistrzostw Polski!

2014-05-19 09:42:33(ost. akt: 2014-05-19 09:57:54)
Patryk Hadziewicz (z prawej) podczas ubiegłorocznego turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw Polski juniorów młodszych w Bartoszycach

W Nowej Rudzie odbyły się mistrzostwa Polski juniorów młodszych w taekwondo ITF. Z medalem wrócił z zawodów Patryk Hadziewicz, reprezentant Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo!
Patryk wywalczył brąz w kategorii do 64 kg. W trakcie turnieju stoczył pięć walk.

Pierwsze trzy zakończył zwycięstwami. Kolejno pokonał Kamila Radeckiego (Dragon Janów), Kamila Piątka (KAT Kraków) i Kacpra Kowalika (Wojownik Kłobuck).

Porażka przyszła dopiero w kolejnym pojedynku — z Marcinem Blicharskim (LKT Legnica), jak się później okazało, zwycięzcą tej kategorii.

Ostatnia walka i zwycięstwo nad Bartoszem Stramskim (WAT Wrocław) dało Patrykowi brązowy medal mistrzostw Polski. Dodatkowo zajął on jeszcze 9. miejsce w konkurencji technik specjalnych.

W Nowej Rudzie startowało jeszcze pięcioro zawodników Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo:

— Cezary Bryła w kat. 52 kg, wygrywając dwa pojedynki, uplasował się na miejscach 9-12,

— podobny start zaliczył Szymon Uszyński w kat. 46 kg,

— Katarzyna Rutkowska wygrała jedną walkę w kat. 50 kg i zajęła miejsca 9-12,

— Izabela Fesnak wygrała dwie walki i zajęła miejsca 7-8 w kat. 55 kg,

— tyle samo pojedynków wygrała i na tych samych pozycjach w kat. 60 kg sklasyfikowana została Lena Dubrovna.

W klasyfikacji punktowej Bartoszycka Szkoła Taekwondo zajęła 16. mejsce (19 pkt). Sklasyfikowano 39 klubów.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: