Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Świetny start Patryka! Zdobył medal mistrzostw Polski!

2014-05-19 09:42:33 (ost. akt: 2014-05-19 09:57:54)
Patryk Hadziewicz (z prawej) podczas ubiegłorocznego turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw Polski juniorów młodszych w Bartoszycach

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W Nowej Rudzie odbyły się mistrzostwa Polski juniorów młodszych w taekwondo ITF. Z medalem wrócił z zawodów Patryk Hadziewicz, reprezentant Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo!

Patryk wywalczył brąz w kategorii do 64 kg. W trakcie turnieju stoczył pięć walk.

Pierwsze trzy zakończył zwycięstwami. Kolejno pokonał Kamila Radeckiego (Dragon Janów), Kamila Piątka (KAT Kraków) i Kacpra Kowalika (Wojownik Kłobuck).

Porażka przyszła dopiero w kolejnym pojedynku — z Marcinem Blicharskim (LKT Legnica), jak się później okazało, zwycięzcą tej kategorii.

Ostatnia walka i zwycięstwo nad Bartoszem Stramskim (WAT Wrocław) dało Patrykowi brązowy medal mistrzostw Polski. Dodatkowo zajął on jeszcze 9. miejsce w konkurencji technik specjalnych.

W Nowej Rudzie startowało jeszcze pięcioro zawodników Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo:

— Cezary Bryła w kat. 52 kg, wygrywając dwa pojedynki, uplasował się na miejscach 9-12,

— podobny start zaliczył Szymon Uszyński w kat. 46 kg,

— Katarzyna Rutkowska wygrała jedną walkę w kat. 50 kg i zajęła miejsca 9-12,

— Izabela Fesnak wygrała dwie walki i zajęła miejsca 7-8 w kat. 55 kg,

— tyle samo pojedynków wygrała i na tych samych pozycjach w kat. 60 kg sklasyfikowana została Lena Dubrovna.

W klasyfikacji punktowej Bartoszycka Szkoła Taekwondo zajęła 16. mejsce (19 pkt). Sklasyfikowano 39 klubów.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj