Wtorek, 10 grudnia 2019. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Granica znowu zaskoczyła. Pozytywnie!

2014-05-17 21:10:20 (ost. akt: 2014-05-17 21:14:45)

W dwóch ostatnich meczach piłkarze Granicy Bezledy zagrali słabo i zdobyli tylko punkt, ale w 24. kolejce V ligi rozgromili na swoim boisku MKS Jeziorany.

Granica wygrała aż 5:1 (1:0). Do przerwy gola dla gospodarzy strzelił Adrian Sokołowski.

W drugiej połowie bramki dla drużyny z Bezled zdobywali kolejno: Radosław Kurywczak, Grzegorz Adamczuk (z rzutu karnego), ponownie Sokołowski oraz Marcin Kwieciński.

To 9. zwycięstwo Granicy w tym sezonie. Wygrana bardzo przybliża klub do utrzymania się w lidze. Po 24 kolejkach drużyna ma 29 punktów (bramki 50:73).

W następnej kolejce piłkarze z Bezled zagrają znowu u siebie - podejmować będą Błękitnych Pasym. Powtórka wyniku mile widziana.

Kolejne wydanie "Gońca Bartoszyckiego" jest już gotowe!

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj