Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Sprawdź swoją kondycję, weź udział w teście Coopera

2014-05-15 10:05:52 (ost. akt: 2014-05-15 10:27:29)

Test Coopera to nieprzerwany bieg przez 12 minut. Jego wyniki pozwalają określić naszą kondycję. W czwartek 22 maja będzie możliwość sprawdzenia się w teście na stadionie miejskim w Bartoszycach. Udział mogą wziąć wszyscy, którzy ukończyli 13 lat.

Test Coopera polega na nieprzerwanym biegu w czasie 12 minut. Zawodnicy biegną po wyznaczonych torach. Po upływie czasu sędziowie zatrzymują bieg i dokonują pomiarów długości pokonanego dystansu.

Ich wyniki pozwolą określić, w jakiej kondycji się znajdujemy. Rezultaty porównywane są w specjalnej tabeli.

W teście Coopera mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy miasta, gminy, powiatu bartoszyckiego, którzy ukończyli 13. rok życia.

Warunkiem przystąpienia jest wypełnienie karty zgłoszeniowej wraz z oświadczeniem woli, w którym chętni deklarują stan zdrowia umożliwiający uczestnictwo w zawodach. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Test odbędzie się w czwartek 22 maja na stadionie miejskim w Bartoszycach, w g. 12-18 (starty co pół godziny). Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie testu wraz 
z uzyskanym wynikiem.

Tutaj znajdziesz tabele z wynikami ———> tabele-test-coopera-bartoszyce-195163.


Test Coopera odbędzie się w ramach 6. Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, w którego obchody włącza się samorząd Bartoszyc.

W dniach 17-23 maja na terenie miasta Bartoszyce odbędzie się szereg imprez sportowo-rekreacyjnych, w których organizację włączyły się miejscowe jednostki oświatowe, szkoły, stowarzyszenia, kluby sportowe oraz jednostki organizacyjne Urzędu Miasta.

Jedną… z atrakcji tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich będzie właśnie test Coopera organizowany przez Urzą…d Miasta Bartoszyce, Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz UKS Jedynka Bartoszyce.


kwk

Kolejne wydanie "Gońca Bartoszyckiego" jest już gotowe. Od piątku do kupienia!


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages