środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Mieszane sztafety rywalizowały w Parku Elżbiety

2014-04-11 14:01:40 (ost. akt: 2014-04-11 14:51:13)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Uczniowie z bartoszyckich szkół wzięli udział w miejskich zawodach mieszanych sztafet przełajowych. Na trasie w Parku Elżbiety rywalizowało 180 osób.

Wśród szkół podstawowych osobno odbywały się biegi uczniów z klas czwartych, piątych i szóstych. Z kolei gimnazjaliści i zawodnicy ze szkół ponadgimnazjalnych wystawiali reprezentacje.

Wśród klas IV zwyciężyli uczniowie SP nr 1. Wyprzedzili oni SP nr 3 oraz SP nr 7. Kolejne miejsca zajęły SP nr 4 i SP nr 8.

W kategorii klas V najszybsza była sztafeta wystawiona przez SP nr 3. Kolejne miejsca zajęły: SP nr 7, SP nr 1 oraz SP nr 4.

W biegu klas VI kolejność na trzech pierwszych miejscach była identyczna: SP nr 3, SP nr 7 i SP nr 1. Czwarte miejsce zajęli zawodnicy SP nr 8, a 5. SP nr 4.

W kategorii gimnazjów pierwsza linię mety osiągnęła sztafeta "jedynki", drugie miejsce zajęła "trójka". Do zawodów nie zgłosiło się Gimnazjum nr 2.

Zawody szkół ponadgimnazjalnych wygrał ZSP nr 2, który wyprzedził LO oraz ZSP nr 1.

Impreza była eliminacją do mistrzostw województwa Szkolnego Związku Sportowego, które 16 kwietnia odbędą się w Iławie. Udział w nich mają zagwarantowany zwycięzcy poszczególnych kategorii, ale niewykluczone, że pobiec będzie mogło więcej sztafet z lokalnych kwalifikacji.

kwk


Kolejne wydanie "Gońca Bartoszyckiego" już do kupienia!

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages