Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Łabędnik: Wieczór poświęcony pamięci Jana Pawła II

2014-04-07 20:23:44 (ost. akt: 2014-04-07 20:36:24)
W Domu Kultury w Łabędniku zorganizowano wieczór pamięci o Janie Pawle II.

W Domu Kultury w Łabędniku zorganizowano wieczór pamięci o Janie Pawle II.

Autor zdjęcia: Ewa Pik

Wieczór pamięci o Janie Pawle II, wystawa figurek o tematyce wielkanocnej i spotkanie autorskie z Jerzym Górczyńskim to wydarzenia jakie miały miejsce w ciągu kilku ostatnich dni w Domu Kultury w Łabędniu.

4 kwietnia 2014 r. w Domu Kultury w Łabędniku odbył się wieczór poświęcony pamięci Jana Pawła II. W spotkaniu uczestniczyła dyrektorka Gminnego Ośrodka Kultury w Tolko – Dorota Kuźmicka, proboszcz parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Łabędkinu ks. Dariusz Sobieraj.

Uczestnicy zajęć teatralnych z Domu Kultury w Łabędniku przedstawili fragmenty poezji Tryptyku Rzymskiego. Na zakończenie spotkania przybyli goście wraz z mieszkańcami Łabędnika wspólnie zaśpiewali pieśń religijną „Barka”.

W dniach 2-5 kwietnia 2014r. uczestnicy zajęć przygotowali wystawę figurek gipsowych o tematyce wielkanocnej wykonanych w trakcie warsztatów plastycznych . Kolorowe zajączki, kaczuszki, kurki i baranki cieszyły się dużym powodzeniem ogladających je miszkańców Łabędnika.

W dniu 5 kwietnia 2014r. w Domu Kultury w Łabędniuku odbyło się spotkanie autorskie z panem Jerzym Górczyńskim w celu promocji książki „Niewolnicy muszą umrzeć”. Spotkanie autorskie zakończyło się miłym akcentem, którym był słodki poczęstunek przygotowany przez organizatorów.


Instruktor Domu Kultury w Łabędniku
Ewa Pik

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages