Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Gimnazjum w Kinkajmach ma powody do dumy

2014-03-14 21:10:52 (ost. akt: 2014-03-14 21:16:21)
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych z gimnazjum w Kinkajmach.

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych z gimnazjum w Kinkajmach.

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Sześcioro uczniów gimnazjum w Kinkajmach jest finalistami konkursów przedmiotowych na etapie wojewódzkim. Uczniowie reprezentowali szkołę w konkursach z języka rosyjskiego, wiedzy o społeczeństwie i historii.

Jak co roku w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Kinkajmach mamy laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

W bieżącym roku szkolnym w konkursach na szczeblu wojewódzkim brało udział sześcioro uczniów. Reprezentowali oni naszą szkołę podczas konkursów z historii, języka rosyjskiego i wiedzy o społeczeństwie.

Uczennica klasy IIIB, Dominika Demczuk, została potrójną laureatką: z historii, języka rosyjskiego i wiedzy o społeczeństwie.

Anna Gajowiak z klasy IIIA i Diana Kuśmierczyk z klasy IIIB to laureatki z języka rosyjskiego. Grzegorz Korzeb – uczeń klasy IIA uzyskał tytuł finalisty z historii, a uczennice klasy IIIA: Izabela Bykowska, Anna Gajowiak i Ewelina Makutynowicz to finalistki z wiedzy o społeczeństwie.

Uczniów do konkursów przygotowywały: Izabela Kuźniak – nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie oraz Elżbieta Lebioda – nauczycielka języka rosyjskiego. Laureatom i finalistom gratulujemy.


Elżbieta Lebioda, Izabela Kuźniak

Podziel się informacją : Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages