Sobota, 24 października 2020. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Nieudane zakończenie rundy w Bezledach

2013-11-02 15:02:46 (ost. akt: 2013-11-02 15:10:46)

Ostatni mecz rundy jesiennej w V lidze nie był udany dla piłkarzy Granicy Bezledy. W 15. kolejce przegrali oni u siebie z Tęczą Biskupiec.

Granica przegrała 1:4 (0:2). W pierwszej połowie goście trafiali w 4. (Rzońca) i 19. minucie (Siwik).

Po przerwie kontaktową bramkę strzelił dla gospodarzy Daniel Rzewnicki (76. min), ale już trzy minuty później Tęcza prowadziła 3:1. Wynik ustalony został dwie minuty przed końcem po golu samobójczym.

To była ostatnia kolejka rundy jesiennej. Granica zdobyła w niej 16 punktów (5 zwycięstw, 1 remis, 9 porażek), bilans bramek 22:49. Bez względu na inne wyniki, klub z Bezled będzie zajmował 12. miejsce.

Jeśli aura pozwoli, w listopadzie mają zostać rozegrane jeszcze dwie kolejki, przesunięte z rundy wiosennej. W nich Granica ma zagrać ze Śniardwami Orzysz (9-10 listopada) u siebie oraz Startem Kozłowo (16-17 listopada) na wyjeździe.

Obaj rywale to ścisła czołówka grupy 1 V ligi.