środa, 20 marca 2019. Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Zimny prysznic w Bartoszycach, Victoria przegrywa z DKS

2013-09-08 08:54:43 (ost. akt: 2013-09-08 09:03:51)
Jedynego gola dla Victorii w meczu z DKS Dobre Miasto strzelił Przemysław Mazurek

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Nie taki miał być wynik meczu 7. kolejki piłkarskiej IV ligi Victoria Bartoszyce - DKS Dobre Miasto. Gospodarze prowadzili, mieli jednego zawodnika więcej, a mimo tego nie zdobyli choćby punktu.

Zaczęło się dobrze. W 18. min prowadzenie dla Victorii uzyskał Przemysław Mazurek. Kiedy zaś kilka minut przed przerwą z boiska za czerwoną kartkę wyleciał pomocnik DKS Paweł Olszewski, kibice z nadziejami czekali na drugą połowę.

O niej jednak chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Zamiast graczy Victorii, do siatki trafiali piłkarze z Dobrego Miasta. W ciągu trzech minut dwa gole strzelił Adam Kapusta i goście korzystny wynik dowieźli już do końca.

Po serii trzech zwycięstw w trzech pierwszych kolejkach sezonu, dla Victorii to już czwarty ligowy mecz bez wygranej. W tym czasie drużyna zdobyła tylko 2 punkty. Po 7 kolejkach ma ich 11 (bramki 14:15).

W najbliższej kolejce bartoszyczanie znowu zagrają u siebie: w sobotę 14 września podejmować będą Vęgorię Węgorzewo (g. 16).

Najbliższy rywal wygrał na razie dwa razy, jeden mecz zremisował, a cztery przegrał (bramki 8:15). Na wyjeździe zagrał trzykrotnie i wszystkie mecze kończyły się wygranymi rywali.