Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

"Vikcia" prowadziła w Łukcie, ale trzech punktów nie zdobyła

2013-08-31 18:44:40 (ost. akt: 2013-08-31 19:01:57)

Drugi remis z rzędu zanotowała w IV lidze Victoria Bartoszyce. W 6. kolejce podzieliła się punktami w wyjazdowym meczu z innym beniaminkiem - Warmiakiem Łukta. Po raz trzeci z kolei bartoszycka drużyna kończyła mecz w osłabieniu po czerwonej kartce.

Do przerwy w Łukcie był bezbramkowy remis. W drugiej połowie Victoria najpierw doznała osłabienia, bo za faul czerwoną kartkę zobaczył Radosław Pryszczepko (to trzecie czerwień bartoszcyzan w trzecim kolejnym spotkaniu).

Kilka minut później to jednak goście wyszli na prowadzenie! Bramkę strzelił Przemysław Mazurek.

Chwilę później Warmiak doprowadził jednak do remisu. Gospodarze za wszelką cenę chcieli wygrać. Przycisnęli, ale kolejnego gola wbić już nie zdołali, choć mieli ku temu okazje (m.in. Krzysztof Jagielski wybijał zmierzającą do bramki piłkę).

To drugi remis Victorii z rzędu. Bartoszyczanie mają na koncie 11 punktów (bramki 13:13). W następnej kolejce zagra ona u siebie z DKS Dobre Miasto (7 września, g. 16).