Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Poznaliśmy najlepsze tenisistki w Bartoszycach

2013-08-30 09:43:19 (ost. akt: 2013-08-30 10:00:24)
Uczestniczki mistrzostw Bartoszyc w tenisie oraz prowadzący zawody Czesław Bukowski, animator orlika przy ul. Traugutta

Autor zdjęcia: Archiwum BOSiR

Zakończyły się mistrzostwa Bartoszyc w tenisie kobiet. Najwięcej punktów we wszystkich rozegranych turniejach zdobyła Anna Szymczukiewicz, która zwyciężyła także w ostatnich, finałowych zawodach mistrzostw.

W finale ostatniego turnieju Anna Szymczukiewicz pokonała w trzech setach (6:1, 2:6, 6:0) Małgorzatę Deptułę. W meczu o 3. miejsce Adrianna Paszko wygrała z Małgorzatą Bójko (6:2).

Wymienione wyżej zawodniczki zajęły cztery pierwsze miejsca w mistrzostwach Bartoszyc. Najlepszą okazała się Szymczukiewicz, druga była Deptuła, trzecia Bójko, a czwarta Paszko.

Wszystkie otrzymały pamiątkowe statuetki ufundowane przez organizatora mistrzostw — Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.