Wtorek, 10 grudnia 2019. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Ciężkie chwile Granicy Bezledy na boisku w Jedwabnie

2013-06-09 17:08:27 (ost. akt: 2013-06-10 11:10:17)

Zryw Jedwabno zajmie ostatnie miejsce w gr. 1 piłkarskiej klasy okręgowej, już przekroczył barierę stu straconych goli, ale Granicy Bezledy napędził w 28. kolejce sporego strachu.

Zryw prowadził do przerwy na swoim boisku 2:0. Pierwszego gola gospodarze strzelili już w 36 sekundzie spotkania! Drugiego dołożyli po pół godzinie.

W drugiej połowie Granica wzięła się ostro za odrabianie strat. Najpierw do siatki trafił Adrian Sokołowski (51 min). Do wyrównania doprowadził w 70. min Michał Kurywczak.

Ten sam zawodnik trafił do siatki jeszcze w 85. min, a trzy minuty później wynik ustalił jego brat Marek. Granica wygrała w Jedwabnie 4:2.

To 12. zwycięstwo piłkarzy z Bezled w tym sezonie, a siódme wiosną (jedno walkowerem). W tabeli Granica awansowała na 7. miejsce. Ma 41 pkt, bramki 52:53.

Podobnie jak Łynie, jej także zostały do rozegrania trzy spotkania. Kolejno rywalami Granicy będą: Czarni Olecko (15 czerwca, u siebie), Start Kozłowo (23 czerwca, wyjazd) i Mazur Ełk (30 czerwca, wyjazd).