Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Wygrana Victorii, mistrzostwo klasy okręgowej coraz bliżej

2013-06-09 16:53:03 (ost. akt: 2013-06-09 17:00:05)

Już nie o awans, bo ten jest zapewniony, ale o mistrzostwo grupy 1 klasy okręgowej grają piłkarze Victorii Bartoszyce. W 28. kolejce pokonali u siebie Wilczka Wilkowo.

Gospodarze wygrali 2:0 (1:0). Bramki strzelali najbardziej doświadczeni gracze bartoszyckiej drużyny. Przed przerwą do siatki trafił kapitan Jan Kadziewicz, w drugiej połowie wynik ustalił Przemysław Mazurek.

W tabeli gr. 1 Victoria wciąż jest na prowadzeniu. Drużyna zgromadziła już 66 punktów (bramki 87:23). Zwycięstwo nad Wilczkiem było 20. w tym sezonie.

Do końca rozgrywek piłkarze z Bartoszyc zagrają jeszcze dwa mecze: 16 czerwca w Olsztynie z Warmią oraz dwa tygodnie później u siebie z MKS Jeziorany.

Dwutygodniowa przerwa spowodowana jest tym, iż 23 czerwca odbędzie się zaległa kolejka z 30 marca. Na inaugurację rundy wiosennej odbył się wówczas tylko jeden mecz - Victoria pokonała 8:0 Mazura Pisz.