Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

W Bezledach do przerwy bez goli, za to później padło ich pięć!

2013-06-01 18:06:34 (ost. akt: 2013-06-01 18:17:31)

Polonia Lidzbark Warmiński była rywalem Granicy Bezledy w 27. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej. W pierwszej połowie kibice goli nie zobaczyli, za to po przerwie w odstępie 20 minut padło ich aż pięć.

Pięć goli oznacza, że ktoś musiał wygrać. Wygrała Granica, ale trzy punkty łatwo jej nie przyszły.

Gospodarze dwa razy obejmowali prowadzenie i za każdym razem je tracili. Poszli jednak za ciosem, trafili po raz trzeci, a na to gracze z Lidzbarka Warmińskiego recepty już nie znaleźli.

Granica wygrała po raz 11. w sezonie, a 7. u siebie. Po tym meczu drużyna ma 38 punktów (48:51). W następnej kolejce klub z Bezled zagra na wyjeździe z ostatnim w tabeli Zrywem Jedwabno.

Granica Bezledy - Polonia Lidzbark Warmiński 3:2 (0:0)

1:0 - Żyźniewski (51)

1:1 - Protas (58)

2:1 - Michał Kurywczak (62)

2:2 - Mika (65)

3:2 - Michał Kurywczak (72)