Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Mały Wiktorek potrzebuje pomocy

2013-03-28 09:41:03 (ost. akt: 2013-03-28 09:53:21)
Wiktorek został poddany chemioterapii, którą mimo strachu i bólu znosi niezwykle dzielnie

Wiktorek został poddany chemioterapii, którą mimo strachu i bólu znosi niezwykle dzielnie

Na początku marca u 3,5-letniego Wiktorka z Bartoszyc wykryto nowotwór złośliwy — chłonniak nieziarniczy anaplastyczny. Nieleczony, w czasie kilku miesięcy odbiera życie. Dlatego rodzice w specjalnym liście proszą o pomoc.

Wiktorek ma guza w śródpiersiu, a także w brzuszku. Ogniska nowotworowe występują w głowie, nogach (synek ma problemy z poruszaniem się), praktycznie w całym organizmie. Rokowania nie są pomyślne, ponieważ występują przerzuty.

Rozpoczęliśmy leczenie w Oddziale Klinicznym Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Olsztynie. Nasz synek został poddany chemioterapii, którą mimo strachu i bólu znosi niezwykle dzielnie.

To nakłada na nas, rodziców, wielką odpowiedzialność, abyśmy i my nie poddawali się poczuciu bezsilności. Stale jesteśmy z naszym synkiem, dając mu swój czas, siebie i bezgraniczne oddanie.

Wiktorka czeka jeszcze długie i ciężkie leczenie oraz intensywna rehabilitacja. Jako rodzice staramy się zapewnić naszemu dziecku wszystkie potrzeby. Teraz najważniejszą z nich jest zdrowie Wiktorka.

Potrzebujemy wsparcia finansowego, przede wszystkim na dalsze leczenie oraz na rehabilitację. Trudno jest walczyć samemu i trudno prosić o pieniądze. Wiemy, że każdy ma swoje problemy i troski. Jesteśmy jednak przekonani, że wszyscy Państwo zrobiliby dla swojego dziecka to samo, czyli podjęli wszelkie dostępne próby ratowania jego życia i zdrowia.

Z wyrazami wdzięczności
Alicja i Andrzej Skowyrowie

Autor cytatu:
Wpłaty można kierować na konto: FUNDACJA SPEŁNIONYCH MARZEŃ, KRS: 0000128832, nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 67 1050 1025 1000 0023 5851 4210, z dopiskiem "Wiktorek Skowyra".
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages