2024-04-21 20:22:45(ost. akt: 2024-04-21 20:26:02)

Autor zdjęcia: Wiesław Nosowicz

PIŁKA NOŻNA\\\ 22. kolejka okręgówki była bardzo nieudana dla trzech zespołów z powiatu bartoszyckiego. Na czele tabeli bez zmian - Pisa o jeden punkt wyprzedza Orlęta.
* MKS Korsze - Cresovia Górowo Ił. 1:0 (0:0)
1:0 - Paweł Sawicki (90+5)

Po meczu w mediach społecznościowych Cresovii napisano: „Z wielką sportową złością i niedosytem wracamy z Korsz. Kto był, to widział, że ten mecz potoczyć mógł się zupełnie inaczej. 94 minuty bardzo dobrej gry. Wiele stworzonych sytuacji strzeleckich, jednakże na końcu brakowało albo dokładności, albo po prostu szczęścia. Koniec końców tracimy bramkę w najmniej oczekiwanym momencie w 95 minucie po kilkunastominutowej naszej dominacji.
Brawa należą się zarówno naszym zawodnikom jak i zawodnikom z Korsz. Piłka jest niestety brutalna, a zawodnicy z Korsz wykorzystali nasz moment dekoncentracji.
Gospodarzom gratulujemy, dziękujemy za miłe przyjęcie i mówimy do zobaczenia w przyszłym sezonie”.

* Victoria Bartoszyce - Orlęta Reszel 1:3 (0:1)

0:1, 0:2 - Romańczuk (34, 47), 0:3 - Sawicki (56), 1:3 - Groszyk (77)

* Łyna Sępopol - Błękitni Pasym 1:3 (0:2)
Gole dla gości: Patryk Malanowski 2, Bartosz Nosowicz

* Naki Olsztyn - MKS Jeziorany 5:3

* GKS Stawiguda - Gwardia Szczytno 3:1

* Vęgoria Węgorzewo - Czarni Olecko 11:2

* Pisa Barczewo - Warmia Olsztyn 3:1