Podziemie Bezledy Gmina Bartoszyce na Otwartych Zawodach w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

2024-02-06 10:30:00(ost. akt: 2024-02-06 10:51:30)

Autor zdjęcia: Materiały Klubu

Czterech zawodników reprezentowało "Podziemie Bezledy Gmina Bartoszyce" podczas trzecich Otwartych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Wójta w Baniach Mazurskich, które odbyły się 27 stycznia.
27 stycznia odbyły się 3 Otwarte Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Wójta Banie Mazurskie. "Podziemie Bezledy Gmina Bartoszyce" reprezentowało czterech zawodników: Adrian Bielaczyc w kat. amator przy wadze 74kg zaliczył 110kg. Ten wynik dał mu 7. miejsce na 16 zawodników. Zawodnik był także klasyfikowany w kategorii służby mundurowe, zajął 12. miejsce.

Niezawodny Tomasz Leszczyński w kategorii 85 kg w najlepszej próbie uzyskał 180 kg i stanął na najwyższym stopniu na podium.

Piotr Szczerbik startował w kategorii 105 kg, w drugiej próbie zaliczył 185, trzecie 195 musiał odpuścić z powodu kontuzji,także zajął 1. miejsce. Był klasyfikowany jeszcze w kategorii służby mundurowe, gdzie zajął 6. miejsce.

Czwartym zawodnikiem był Marek Makarewicz, który startował w kategorii mastera +45 lat. W trzeciej próbie zaliczając 210 kg. Ten wynik okazał się najlepszy z całej kategorii. Klub dziękuje Wójtowi Gminy Bartoszyce Andrzejowi Dycha za utworzenie nowego klubu oraz Gminnej Hali Sportowej w Bezledach.